and quot;Dobrá and quot; bílá plátěná taška pro NaFilM Prcat

 and quot;Dobrá and quot; bílá plátěná taška pro NaFilM Prcat

„Ráda bych vás upozornila, že se tu mezi dětmi objevil takový nešvar. Děti velice často opakují sprostá slovíčka. Hlavně jedno.“

Je to slovíčko „prcat“ a Eva Holubová s jeho vyslovením vytvořila národní legendu. Máme skvělé filmy, a ty si zaslouží své místo v jednotné instituci.

Projekt NaFilM má v plánu ukázat české filmově dědictví na jednom místě – v Národním filmovém muzeu. A vy se nyní můžete zapojit do procesu jeho tvorby přímo, nebo nákupem této dobré tašky. 

Rozměry: 42 x 34 cm délka ucha - 60 cmMateriál: 100 % organická bavlna GOTS (nejvyšší certifikát bio kvality) Praní: 30 °CKousek byl ušitý za férových podmínek v Indii, nese certifikát GOTS a byl ekologicky balen.  

Kód zboží: 115272

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, jaro, léto, NaFilM, organi

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobrá and quot; bílá plátěná taška pro NaFilM Prcat" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100 % organická bavlna GOTS (nejvyšší certifikát bio kvality) 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 177 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobrá and quot; bílá plátěná taška pro NaFilM Prcat - ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, jaro,  léto,  NaFilM,  organi
and quot;Dobrá and quot; bílá plátěná taška pro NaFilM Prcat
Podobné módní zboží