and quot;Dobrá and quot; černá plátěná taška pro NaFilM Hymna

 and quot;Dobrá and quot; černá plátěná taška pro NaFilM Hymna

"Počkej, počkej, nech to. To je skvělá muzika. Ty vole. co to je za muziku?"."To je státní hymna, ty vole" zní odpověď a Jiří Macháček se v tom momentu zapsal do dějin. Máme skvělé filmy, a ty si zaslouží své místo v jednotné instituci.

Projekt NaFilM má v plánu ukázat české filmově dědictví na jednom místě – v Národním filmovém muzeu. A vy se nyní můžete zapojit do procesu jeho tvorby přímo, nebo nákupem této dobré tašky. 

Rozměry: 42 x 34 cm  délka ucha - 60 cm Materiál: 100% organická bavlna GOTS (nejvyšší certifikát bio kvality)  Praní: 30° Kousek byl ušitý za férových podmínek v Indii, nese certifikát GOTS a byl ekologicky balen.  

Kód zboží: 115287

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, dámské, jaro, léto, NaFilM

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobrá and quot; černá plátěná taška pro NaFilM Hymna" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% organická bavlna GOTS (nejvyšší certifikát bio kvality) , , Praní: 30°, , Kousek byl ušitý za férových podmínek v Indii, nese certifikát GOTS a byl ekologicky balen

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 86 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobrá and quot; černá plátěná taška pro NaFilM Hymna - ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, dámské,  jaro,  léto,  NaFilM
and quot;Dobrá and quot; černá plátěná taška pro NaFilM Hymna
Podobné módní zboží