and quot;Dobrá and quot; kniha Vize pro mobilitu a veřejný prostor Praha 2025 AUTO*MAT

 and quot;Dobrá and quot; kniha Vize pro mobilitu a veřejný prostor Praha 2025 AUTO*MAT

Iniciativa Auto*Mat vždy považovala za důležitou součást svých aktivit přinášení nových myšlenek, otevírání témat a diskusi o alternativách. V tomto duchu připravili i Vizi pro mobilitu a veřejný prostor Praha 2025.

Vize představuje Prahu blízké budoucnosti jako fungující město, ve kterém je sladěn požadavek mobility a ekonomického rozvoje s kvalitou veřejného prostoru a životního prostředí. Zásadní tezí je, že Praha může – podobně jako Vídeň nebo Curych – snížit současný podíl automobilové dopravy ze stávajících 33 % na 25 %, za současného zvyšování kvality života. Vize je podnětem iniciativy Auto*Mat k diskusi o budoucím směřování pražské dopravy a veřejného prostoru.

Vize je definována dvanácti tezemi a sadou realizačních kapitol. Zmíněné teze jsou zde zkráceně shrnuty.

Všechny vize i prvotní reakce, které vznikly při prvotní konfrontaci s publikem, si teď můžete v klidu prolistovat díky brožurce. 

Kód zboží: 50554

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Doplňky a ostatní,, město, nápadité, okolo, pa

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobrá and quot; kniha Vize pro mobilitu a veřejný prostor Praha 2025 AUTO*MAT" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 94 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobrá and quot; kniha Vize pro mobilitu a veřejný prostor Praha 2025 AUTO*MAT - ŽENY, DOBRO. kolekce, Doplňky a ostatní,, město,  nápadité,  okolo,  pa
and quot;Dobrá and quot; kniha Vize pro mobilitu a veřejný prostor Praha 2025 AUTO*MAT
Podobné módní zboží