and quot;Dobrá and quot; krémová taška s potiskem pro Jeden svět

 and quot;Dobrá and quot; krémová taška s potiskem pro Jeden svět

"Praskněte své bubliny!"Tak zní heslo letošního ročníku festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět.

Festival se prostřednictvím snímků, diskuzí, workshopů a přednášek bude snažit praskat bubliny, ve kterých častokrát z důvodu pohodlí nebo strachu žijeme. A vy ho v tom můžete podpořit. Nákupem tašky z organické bavlny stylově zpestříte outfit a zároveň přispějete na festival. Design je oživený geometrickým bublinovým potiskem a puncem DOBRA. Materiál: 100% organická bavlnaRozměry: 34 x  36 cmdélka ucha - 60 cmTaška byla ušita v Indii s maximálním ohledem k životnímu prostředí. 

Kód zboží: 93223

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, jeden svět, kvalitní, léto,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobrá and quot; krémová taška s potiskem pro Jeden svět" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 79 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobrá and quot; krémová taška s potiskem pro Jeden svět - ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, jeden svět,  kvalitní,  léto,
and quot;Dobrá and quot; krémová taška s potiskem pro Jeden svět
Podobné módní zboží