and quot;Dobrá and quot; taška and quot;Tuzex and quot; s logem Vánočního bazaru

 and quot;Dobrá and quot; taška  and quot;Tuzex and quot; s logem Vánočního bazaru

Bazar je stejně jako Tuzex "tak trochu jiný obchod". 

Pokud je vám logo Bazaru povědomé znamená to buď, že si pamatujete Tuzex, nebo, že jste dávali dobrý pozor v hodinách  dějepisu.Zaplať pánbůh, že Tuzex už neexistuje a díkybohu, že místo něj máme Vánoční Bazar, který přerozděluje své utržené finanční prostředky na nejrůznější DOBROčinné projekty.ORGANIC: Tašky značky EarthPositive jsou z organické bavlny, ušité za férových podmínek a mají o 90% nižší uhlíkovou stopu, než běžný textil. A to je dobré. *Na DOBRO nelze uplatňovat slevové kódy. 

 

Kód zboží: 44723

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, léto, plátěná taška, praktická,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobrá and quot; taška and quot;Tuzex and quot; s logem Vánočního bazaru" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 94 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobrá and quot; taška  and quot;Tuzex and quot; s logem Vánočního bazaru - ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, léto,  plátěná taška,  praktická,
and quot;Dobrá and quot; taška and quot;Tuzex and quot; s logem Vánočního bazaru
Podobné módní zboží