and quot;Dobrá and quot; taška FOREWEAR s růžovým logem

 and quot;Dobrá and quot; taška FOREWEAR s růžovým logem

Znáte tu pohádku o tašce, kterou našli v odpaďáku, vytáhli na výsluní módního světa a celý život sloužila dobré věci? Seznamte se.

Projekt FOREWEAR recykluje nošené oblečení předáním lidem v nouzi nebo přešitím v chráněných dílnách, kde se z textilie stanou originální, designové doplňky.

Taška vyčnívá z řady klasických plátěnek svým čtvercovým podšitým střihem, jedním masivním uchem a praktickou uzavíratelnou patentkou na otvoru.  Značka FOREWEAR se podepsala nekonečnou osmičkou symbolizující životnost tohoto kvalitního kousku. Nákupem přispějete přímo na projekt FOREWEAR. Materiál: 60% recyklovaná organická bavlna, 40% recyklovaný polyester

Rozměry: 38 x 40 cm poutko: délka 76 cm, šířka 4 cm

Doporučeno prát na 30°.

Kód zboží: 49085

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, | Zelená, | Bílá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobrá and quot; taška FOREWEAR s růžovým logem " je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 60% recyklovaná organická bavlna, 40% recyklovaný polyester Rozměry: 38 x 40 cm, poutko: délka 76 cm, šířka 4 cm Doporučeno prát na 30°. Kód zboží: 49085

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 98 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobrá and quot; taška FOREWEAR s růžovým logem  - ŽENY, DOBRO. kolekce, Tašky,, | Zelená,  | Bílá,  |,
and quot;Dobrá and quot; taška FOREWEAR s růžovým logem
Podobné módní zboží