and quot;Dobré and quot; azurově modré dámské triko Zažít město jinak

 and quot;Dobré and quot; azurově modré dámské triko Zažít město jinak

Zažít město jinak - můžete přece jenom každý den. Stačí sednout na kolo nebo se projít jinou ulicí než běžně.

Ale jen jednou do roka se koná tato největší sousedská slavnost pod záštitou organizace AUTO*MAT - ta pomáhá usedlíkům s organizací a vyřízením záborů, aby mohli 20. září uspořádat nějaké to dobro ve své čtvrti. Aby město bylo pro život a ne jenom pro přemisťování se z obydlí do práce. Přechod na hrudi symbolizuje záchranů nás chodců v převaze aut. 

Nákupem podpoříte akci Zažít město jinak 2014 i organizaci AUTO*MAT.

Rozměry pro vel. M: šířka zad - 45 cm délka - 65 cm materiál: 100% organická bavlna certifikáty: FAIRWEAR i GOTSzemě původu: Bangladéš Doporučeno prát naruby a na 30 °C. 

Kód zboží: 55118

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Trička,, jaro, léto, modré, organic

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobré and quot; azurově modré dámské triko Zažít město jinak" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobré and quot; azurově modré dámské triko Zažít město jinak - ŽENY, DOBRO. kolekce, Trička,, jaro,  léto,  modré,  organic
and quot;Dobré and quot; azurově modré dámské triko Zažít město jinak
Podobné módní zboží