and quot;Dobré and quot; bílé dámské tričko s potiskem Jeden svět

 and quot;Dobré and quot; bílé dámské tričko s potiskem Jeden svět

"Praskněte své bubliny!"Tak zní heslo letošního ročníku festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět.

Festival se prostřednictvím snímků, diskuzí, workshopů a přednášek bude snažit praskat bubliny, ve kterých častokrát z důvodu pohodlí nebo strachu žijeme. A vy ho v tom můžete podpořit. Nákupem trika z kvalitní česané organické bavlny stylově zpestříte outfit a zároveň přispějete na festival. Design je oživený geometrickým bublinovým potiskem a puncem DOBRA. Materiál: 100% certifikovaná GOTS organická bavlnaRozměry vel. M: délka - 64 cm šířka - 40 cmPraní: 30°Ušito za férových podmínek v Bangladéši.

Kód zboží: 93181

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Trička,, fair wear, GOTS, jaro, jed

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobré and quot; bílé dámské tričko s potiskem Jeden svět" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% certifikovaná GOTS organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 78 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobré and quot; bílé dámské tričko s potiskem Jeden svět - ŽENY, DOBRO. kolekce, Trička,, fair wear,  GOTS,  jaro,  jed
and quot;Dobré and quot; bílé dámské tričko s potiskem Jeden svět
Podobné módní zboží