and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s bludištěm Cesta domů

 and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s bludištěm Cesta domů

Chcete mít na pohřbu varhanní improvizaci, rockový koncert, rapový jam, nebo se nechat rituálně rozprášit v Karibiku? Mluvte o tom včas, přece nechcete, aby se vaše přání ztratilo v bludišti.Nošením k smrti dobrého trika podpoříte činnost hospice a neziskové organizace Cesta domů, která pečuje o umírající a jejich rodiny v nejtěžších chvílích. Zároveň podpoříte šíření kampaně Moje smrt, kde se zábavnou formou zamyslíte nad otázkami konce (pozemského) života. Triko je z příjemné bio bavlny a má volnější střih. 

Materiál: 100% organická bavlnaRozměry vel.L: délka - 70 cmramena - 45 cm

Doporučeno prát na 30°.

Kód zboží: 58189

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, bio bavlna, Cesta domů, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s bludištěm Cesta domů" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 94 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s bludištěm Cesta domů - MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, bio bavlna,  Cesta domů,  jaro,
and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s bludištěm Cesta domů
Podobné módní zboží