and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s kapsou Cesta domů

 and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s kapsou Cesta domů

Životní otázky mám v (barevné náprsní) kapse.

Chcete mít na pohřbu varhanní improvizaci, rockový koncert, rapový jam, nebo se nechat rozprášit v Karibiku? Mluvte o tom včas. Nošením k smrti dobrého trika podpoříte činnost hospice a neziskové organizace Cesta domů, která pečuje o umírající a jejich rodiny v nejtěžších chvílích.  Zároveň podpoříte šíření kampaně Moje smrt, kde se zábavnou formou zamyslíte nad otázkami konce (pozemského) života.  Triko je z příjemné bio bavlny a má volnější střih. Kapsu našila česká dílna Promise Clothing.

Materiál: 100% organická bavlnaRozměry vel.L: délka - 70 cmramena - 45 cm

Doporučeno prát na 30°.

Kód zboží: 58193

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, jaro, kvalitní, léto, páns

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s kapsou Cesta domů" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 89 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s kapsou Cesta domů - MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, jaro,  kvalitní,  léto,  páns
and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s kapsou Cesta domů
Podobné módní zboží