and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s potištěnou kapsou pro Jeden svět

 and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s potištěnou kapsou pro Jeden svět

"Praskněte své bubliny!"Tak zní heslo letošního ročníku festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět.

Festival se prostřednictvím snímků, diskuzí, workshopů a přednášek bude snažit praskat bubliny, ve kterých častokrát z důvodu pohodlí nebo strachu žijeme. A vy ho v tom můžete podpořit. Nákupem trika z kvalitní česané organické bavlny stylově zpestříte outfit a přispějete na festival. Design je oživený potiskem bublinové kapsy a puncem DOBRA. Materiál: 100% certifikovaná GOTS organická bavlnaRozměry vel. M: délka - 70 cm šířka - 50 cmPraní: 30°Ušito za férových podmínek v Bangladéši.

Kód zboží: 93130

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, GOTS, jaro, jeden svět, kv

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s potištěnou kapsou pro Jeden svět" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% certifikovaná GOTS organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 83 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s potištěnou kapsou pro Jeden svět - MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, GOTS,  jaro,  jeden svět,  kv
and quot;Dobré and quot; bílé pánské triko s potištěnou kapsou pro Jeden svět
Podobné módní zboží