and quot;Dobré and quot; bílé triko s logem Vánočního bazaru

 and quot;Dobré and quot; bílé triko s logem Vánočního bazaru

Tuzex, prestiže, tesilky - vzpomínáte? Bazar je stejně jako Tuzex "tak trochu jiný obchod". 

Pokud je vám logo Bazaru povědomé znamená to buď, že si pamatujete Tuzex, nebo, že jste dávali dobrý pozor na hodinách  dějepisu.Veškerý výtěžek z prodeje těchto triček ZOOT věnuje do rozpočtu Vánočního bazaru, který následně bude přerozdělen mezi různé DOBROčinné projekty.ORGANIC: Trička jsou z organické bavlny, ušitá za férových pracovních podmínek. Šik střih nemá švy na rukávech, ty jsou ale rafinovaně srolované. Máte-li rádi volnější styl, objednávejte o velikost větší. POZOR! Na DOBRO kolekce nelze uplatňovat slevové kódy.

 

 

 

Kód zboží: 44726

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Trička,, dámské, jaro, léto, podzim

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobré and quot; bílé triko s logem Vánočního bazaru" je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobré and quot; bílé triko s logem Vánočního bazaru - ŽENY, DOBRO. kolekce, Trička,, dámské,  jaro,  léto,  podzim
and quot;Dobré and quot; bílé triko s logem Vánočního bazaru
Podobné módní zboží