and quot;Dobré and quot; dámské holínky Novesta Cíl

 and quot;Dobré and quot; dámské holínky Novesta Cíl

Nazujte limitovanou kolekci v designu Báry Nesvadbové, ručním provedení od Novesty a kromě pocitu kvalitního obutí sebou ponesete i dobrý skutek příspěvkem na organizaci Etincelle o.s.

Minimalistické holínky s typicky ženským, šněrovacím prvkem na stuhy a sdělením "Cesta není cíl. Cíl je cíl." navrhla exkluzivně pro tuto kolaboraci Bára Nesvadbová. Veškerý výtěžek z této dobré kolekce putuje na konto organizace Etincelle o.s., která pomáhá mentálně handicapovaným začlenit se do práce.

Kousek byl vyroben ručně a z přírodních materiálů. Pro ještě větší radost z nové výbavy značka přibalila červenou tkanou tašku s originálními uchy na tkaničky a náhradní stuhy k holínkám v černé a rudé barvě.

Materiál:  vnější a podrážka – pryž vnitřní - textil

Rozměry: výška – 36 cm podpatek – 2 cm

Taška - 38 x 46 cm

Kód zboží: 49488

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Boty,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobré and quot; dámské holínky Novesta Cíl" je Novesta. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Novesta, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vnější a podrážka – pryž, vnitřní - textil Rozměry:, výška – 36 cm, podpatek – 2 cm Taška - 38 x 46 cm Kód zboží: 49488

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 118 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 399 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobré and quot; dámské holínky Novesta Cíl - ŽENY, DOBRO. kolekce, Boty,, |,
and quot;Dobré and quot; dámské holínky Novesta Cíl
Podobné módní zboží