and quot;Dobrý and quot; zápisník FOREWEAR se zelenou gumou

 and quot;Dobrý and quot; zápisník FOREWEAR se zelenou gumou

Také tak milujete zápisníky? A co takhle v originálním recyklovaném ohozu?Klopy na obalu jsou vybavené větší kapsou o formátu A5 a menšími na vizitky. V momentu, kdy výplň potřísníte svými informacemi a budete chtít začít s čistým štítem, stačí kousek převléct na nový sešit. Tento putovní eko-kamarád je z čistě recyklovaných tkanin, takže na povrchu kromě převládající šedo-černé kombinace najdete i záblesky jinak barevných tkanin. Design osvěžuje zelená uzavírací guma a prošívání.Značka se podepsala nášivkou s logem a garancí výroby z recyklovaného materiálu. 

Recyklovaná vlákna žijí po svém, takže mohou vlivem používání ztvrdnout a změnit strukturu. 

Rozměry (na sešit A5): 21,5 x 17 cm 

Materiál: Recyklovaná textilní vlákna, viz. DOBRO.

Kód zboží: 49094

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, DOBRO. kolekce, Doplňky a ostatní,, | Žlutá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží " and quot;Dobrý and quot; zápisník FOREWEAR se zelenou gumou " je DOBRO. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky DOBRO, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : Recyklovaná textilní vlákna, viz. DOBRO. Kód zboží: 49094 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 98 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

 and quot;Dobrý and quot; zápisník FOREWEAR se zelenou gumou  - ŽENY, DOBRO. kolekce, Doplňky a ostatní,, | Žlutá,  |,
and quot;Dobrý and quot; zápisník FOREWEAR se zelenou gumou
Podobné módní zboží