Balerínky Dogo Marilyn Monroe

Balerínky Dogo Marilyn Monroe

Ikona ikon!Která žena by neobdivovala femme fatale Marilyn Monroe. Svůj obdiv můžete veřejně deklarovat pomocí originálních balerínek Dogo, které jsou této sexbombě zasvěcené. Na špičce pravé boty najdete její portrét, na levé špičce je zase nápis "Marilyn Monroe" a na straně její citát "If you can make a girl laugh, you can make her do anything."A pokud jste Marilynina opravdu zarytá fanynka, můžete balerínky použít i jako suvenýr na poličku slávy, i když to by byla trochu škoda, protože jsou opravdu pohodlné. :)Materiál: vrchní část - syntetikavnitřní část - textilpodrážka - syntetikaVýška podrážky: 1 cmPokud si nejste jistá, doporučujeme koupit boty o číslo větší.

Kód zboží: 49404

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské, jaro, léto, origin

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Balerínky Dogo Marilyn Monroe" je Dogo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Dogo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vrchní část - syntetika, vnitřní část - textil, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 129 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Balerínky Dogo Marilyn Monroe - ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské,  jaro,  léto,  origin
Balerínky Dogo Marilyn Monroe
Podobné módní zboží