Barevná dámská pruhovaná kabelka Little Marcel Nancipaint

Barevná dámská pruhovaná kabelka Little Marcel Nancipaint

Potřebujete stihnout autobus, ale nemůžete přijít na to, která kabelka vám bude k dnešnímu outfitu ladit?Little Marcel a jeho barevné proužky jsou jako chameleón, splynou s čímkoli.Nemusíte se tedy bát, že byste tuto kabelku zvolily nesprávně. Je černá, praktická a velikostně akorát na všechny ženiny nezbytnosti a nutnosti.Rozměry: 23 x 28 x 11 cmMateriál: 100% polyesterKaždý kus je originál. Je tedy možné, že váš kousek nebude stejný jako na fotce, ale zároveň ten punc a garance jedinečnosti je nepřekonatelně skvělý pocit!

Kód zboží: 90390

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, černá, crossbody, crossbody kabelka,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Barevná dámská pruhovaná kabelka Little Marcel Nancipaint" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 89 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Barevná dámská pruhovaná kabelka Little Marcel Nancipaint - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, černá,  crossbody,  crossbody kabelka,
Barevná dámská pruhovaná kabelka Little Marcel Nancipaint
Podobné módní zboží