Barevná dámská pruhovaná taška přes rameno Little Marcel Poulipaint

Barevná dámská pruhovaná taška přes rameno Little Marcel Poulipaint

Pamatujete jak jsme na chodník zkoušely křídy, hezky jednu barvu vedle druhé?Přesně takhle hravá a veselá je černá kabelka s barevnými proužky od Little Marcel.Nemusíte se tedy bát, že byste tuto kabelku zvolily nesprávně. Je černá, praktická a velikostně akorát na všechny ženiny nezbytnosti a nutnosti. Rozměry: 27 x 26 x 7 cmMateriál: 100% polyesterPraní: v ruceKaždý kus je originál. Je tedy možné, že váš kousek nebude stejný jako na fotce, ale zároveň ten punc a garance jedinečnosti je nepřekonatelně skvělý pocit!

Kód zboží: 90393

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, černá, dámská, hravá, jaro

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Barevná dámská pruhovaná taška přes rameno Little Marcel Poulipaint" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 73 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Barevná dámská pruhovaná taška přes rameno Little Marcel Poulipaint - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, černá,  dámská,  hravá,  jaro
Barevná dámská pruhovaná taška přes rameno Little Marcel Poulipaint
Podobné módní zboží