Barevná pruhovaná peněženka Little Marcel Nagui

Barevná pruhovaná peněženka Little Marcel Nagui

Už vidíte známky opotřebení na vaší peněžence? Zip se zadrhává, rohy jsou odřené, sem tam se najdou i nějaké škrábance? Je čas na novou.Černá peněženka s barevnými pruhy od Litlle Marcel je stylová. Celá barevná paleta se vystřídá na proužcích, takže pokaždé se můžete potěšit barvou, na kterou máte zrovna náladu.Materiál: textil, syntetikaRozměry: 14 x9 cmKaždý kus je originál. Je tedy možné, že váš kousek nebude stejný jako na fotce, ale zároveň nikdo jiný na světě nebude mít peněženku jako vy!

Kód zboží: 90378

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, černá, dámská, jaro, léto,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Barevná pruhovaná peněženka Little Marcel Nagui" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : textil, syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 73 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Barevná pruhovaná peněženka Little Marcel Nagui - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, černá,  dámská,  jaro,  léto,
Barevná pruhovaná peněženka Little Marcel Nagui
Podobné módní zboží