Barevné květované šaty Apricot

Barevné květované šaty Apricot

Sobotní ráno, do kterého vás probudily sluneční paprsky a cvrlikání ptáčků. Vy už chcete být rychle venku, aby jste si užila co nejvíc z toho krásného dne. V takové situaci na sebe hodíte lehké pohodlné šaty, ve kterých můžete strávit celý den, ať už vás potká cokoliv. A třeba to budou zrovna tyto květované. Doplňte šaty slaměným kloboukem, teniskami a velkou taškou, do které můžete přihodit i lehký svetřík, kdyby se vám návrat domů protáhl. Materiály: 100% viskózaRozměry pro vel. M:délka – 88 cmšířka v pase – 49 cm (v nataženém pase)

Praní: v ruce

Kód zboží: 95821

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Šaty, sukně, šaty,, černé, dámské, jaro, kvali

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Barevné květované šaty Apricot" je Apricot. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Apricot, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? y: 100% viskóza, , Rozměry pro vel. M:, délka – 88 cm, šířka v pase – 49 cm (v nataženém pase) Praní: v ruce Kód zboží: 95821

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 62 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 359 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Barevné květované šaty Apricot - ŽENY, Šaty, sukně, šaty,, černé,  dámské,  jaro,  kvali
Barevné květované šaty Apricot
Podobné módní zboží