Barevné vzorované trenýrky Happy Socks Zig zag

Barevné vzorované trenýrky Happy Socks Zig zag

3,2,1... Hurá do trenek!

Přesně to vám probleskne hlavou, až uvidíte novou kolekci trenýrek Happy Socks. Švédští designéři se tentokrát opravdu vytáhli.První housle v tomto designu hrají geometrické tvary. Miniaturní trojúhelníky tvoří hravý potisk, který se jen tak neokouká.

Trenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Žádné kompromisy. Střih je vzadu malinko zúžený, aby nevykukovaly z upnutých kalhot, zatímco vepředu je zachována vzdušnost. Nebojte, všechny životně důležité orgány budou v pohodlí.

Materiál: 100% bavlna

Praní: 30°C

Kód zboží: 72502

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, trenýrky,, kvalitní, pánské, pohodlné,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Barevné vzorované trenýrky Happy Socks Zig zag" je Happy Socks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Happy Socks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna Praní: 30°C Kód zboží: 72502 Objevte více hravé

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 379 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Barevné vzorované trenýrky Happy Socks Zig zag - MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, trenýrky,, kvalitní,  pánské,  pohodlné,
Barevné vzorované trenýrky Happy Socks Zig zag
Podobné módní zboží