Bezešvá podprsenka s ALOE VERA a JOJOBOVÝM OLEJEM

Bezešvá podprsenka  s ALOE VERA a JOJOBOVÝM OLEJEM

Mrkněte na tento žhavý kousek "Bezešvá podprsenka s ALOE VERA a JOJOBOVÝM OLEJEM (Hanna Style)" patřící mezi "Bezešvé prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Stylová bezešvá bandeau podprsenka. S aloe vera a jojobovým olejem!

Stylová bezešvá bandeau podprsenka. S aloe vera a jojobovým olejem!

LIGHT SUPPORT - nižší stupeň opory ideální na rychlou chůzi, golf, jógu / tai-chi, běžné posilování, pilates apod. Vysoce elastické mikrovlákno zajišťuje absolutní pohodlí během nošení Materiál je obohacen o aloe vera a jojobový olej – vyživuje pokožku Širší elastické lemy zabraňují hrnutí podprsenky Přes svoji lehkost poskytuje prsům absolutní oporu i při sportu Pod trička s průstřihy, na běžné nošení, na fitness aktivity Minimum materiálu, maximum pohodlí!

Zde Vám poradíme, jak vybrat správnou sportovní podprsenku či top, podle sportovní aktivity a s tím spojené potřebné míry opory.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi bezešvé prádlo, dámské spodní prádlo, sportovní prádlo, podprsenky a topy.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bezešvá podprsenka s ALOE VERA a JOJOBOVÝM OLEJEM" je Hanna Style. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hanna Style, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 80% polyamid, 20% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 82 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bezešvá podprsenka  s ALOE VERA a JOJOBOVÝM OLEJEM - Bezešvé prádlo, Dámské spodní prádlo,  Sportovní prádlo,  Podprsenky a topy
Bezešvá podprsenka s ALOE VERA a JOJOBOVÝM OLEJEM
Podobné módní zboží