Bezešvá podprsenka Hanna 613

Bezešvá podprsenka Hanna 613

Mrkněte na tento žhavý kousek "Bezešvá podprsenka Hanna 613 (Hanna Style)" patřící mezi "Podprsenky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Dámská bezešvá elastická podprsenka z jemného mikrovlákna. Antibakteriální úprava s přídavkem aloe vera a jojobového oleje!

Dámská bezešvá elastická podprsenka z jemného mikrovlákna. Antibakteriální úprava s přídavkem aloe vera a jojobového oleje!

LIGHT SUPPORT - nižší stupeň opory ideální na rychlou chůzi, golf, jógu / tai-chi, běžné posilování, pilates apod. Zachovává si materiálové vlastnosti i po mnohonásobném vyprání Díky jemnému materiálu, elasticitě a antibakteriálnímu složení se top výborně hodí i jako těhotenská podprsenka Antibakteriální úprava zajistí dokonalou hygienu Podprsenka/tom se navléká přes hlavu

Zde Vám poradíme, jak vybrat správnou sportovní podprsenku či top, podle sportovní aktivity a s tím spojené potřebné míry opory.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi podprsenky, dámské spodní prádlo, sportovní prádlo, podprsenky a topy.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bezešvá podprsenka Hanna 613" je Hanna Style. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hanna Style, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 90% polyamid, 10% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 175 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 169 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bezešvá podprsenka Hanna 613 - Podprsenky, Dámské spodní prádlo,  Sportovní prádlo,  Podprsenky a topy
Bezešvá podprsenka Hanna 613
Podobné módní zboží