Bezešvá sportovní podprsenka z mikrovlákna

Bezešvá sportovní podprsenka z mikrovlákna

Mrkněte na tento žhavý kousek "Bezešvá sportovní podprsenka z mikrovlákna (Hanna Style)" patřící mezi "Podprsenky - Outlet".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Bezešvý elastický top z jemného mikrovlákna se širokými ramínky. Antibakteriální složení pro dokonalou hygienu. Velmi dobře drží prsa. Vhodný pro sport a fitness aktivity. Díky jemnému materiálu, elasticitě a antibateriálnímu složení se top výborně hodí i jako těhotenská podprsenka.

Bezešvý elastický top z jemného mikrovlákna se širokými ramínky. Antibakteriální složení pro dokonalou hygienu. Velmi dobře drží prsa. Vhodný pro sport a fitness aktivity. Díky jemnému materiálu, elasticitě a antibateriálnímu složení se top výborně hodí i jako těhotenská podprsenka.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi podprsenky - outlet, outlet, podprsenky - outlet.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bezešvá sportovní podprsenka z mikrovlákna" je Hanna Style. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hanna Style, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 90% polyamid, 10% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 161 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 150 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bezešvá sportovní podprsenka z mikrovlákna - Podprsenky - Outlet, Outlet,  Podprsenky - Outlet
Bezešvá sportovní podprsenka z mikrovlákna
Podobné módní zboží