Bezešvé těhotenské kalhotky - antibakteriální

Bezešvé těhotenské kalhotky - antibakteriální

Mrkněte na tento žhavý kousek "Bezešvé těhotenské kalhotky - antibakteriální (Hanna Style)" patřící mezi "Těhotenské a mateřské prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Bezešvé těhotenské elastické kalhotky z jemného mikrovlákna. Se speciální antibakteriální úpravou!

Bezešvé těhotenské elastické kalhotky z jemného mikrovlákna. Se speciální antibakteriální úpravou!

Kalhotky jsou z jemného mikrovlákna, které má unikátní vlastnosti - zabraňuje množení bakterií Materiál je ještě doplněn o výtažky z aloe vera a jojobový olej, který zanechává pokožku hebkou a jemnou Přední část kalhotek je vyšší než zadní část Je také extrémně pružná, aby se přizpůsobila rostoucímu bříšku Kalhotky nemají švy, a tak jsou úžasně pohodlné Klín je zesílený druhou vrstvou látky

Prožijte jedno z nejkrásnějších období svého života v absolutním pohodlí!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi těhotenské a mateřské prádlo, dámské spodní prádlo, těhotenské a mateřské prádlo, kalhotky a tanga.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bezešvé těhotenské kalhotky - antibakteriální" je Hanna Style. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Hanna Style, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 90% polyamid, 10%elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 94 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 249 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bezešvé těhotenské kalhotky - antibakteriální - Těhotenské a mateřské prádlo, Dámské spodní prádlo,  Těhotenské a mateřské prádlo,  Kalhotky a tanga
Bezešvé těhotenské kalhotky - antibakteriální
Podobné módní zboží