Béžová kabelka Matt & Nat Whilem

Béžová kabelka Matt  & Nat Whilem

Co se stane, když zkombinujete slova příroda a materiál, Material and Nature? Matt & Nat!

Kanadská značka Matt & Nat se ve totiž jménu hesla"Live beautifully" inspiruje přírodou a je ohleduplná v každém slova smyslu.Dokonalé provedení kabelky od značky Matt and Natt si žádá vaší pozornost.

Tuhle vintage tašku budete moci nosit při různých příležitostech a k tomu s dobrým pocitem nad minimálním znečištěním přírody.

Taška je prostorná, s mnoha praktickými kapsami. Na přední straně má jednu menší kapsu na cvoček, na zadní straně je ještě menší kapsička na zip na drobnosti. Hlavní kapsa je uzavíratelná na zip, kde uvnitř jsou ještě dvě menší kapsičky.Nosí se s připevněným dlouhým popruhem, který si nemůžete nastavit dle libosti. Podšívka je k tomu vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví, což vám může dodat vskutku dobrý pocit.Do kabelky se vám vejde knížka o velikosti A5.Materiál: taška - 100% PUpodšívka - 100% recyklované plastové lahveRozměry: 27 x 31 x 2 cmnastavitelný popruh - cca 122 cm

Kód zboží: 81127

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, | Modrá, | Černá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Béžová kabelka Matt & Nat Whilem" je Matt & Nat. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matt & Nat, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? and Nature? Matt & Nat!, Kanadská značka Matt & Nat se ve totiž jménu hesla"Live beautifully" inspiruje přírodou a je ohleduplná v každém slova smyslu.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 30 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 459 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Béžová kabelka Matt  & Nat Whilem - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, | Modrá,  | Černá,  |,
Béžová kabelka Matt & Nat Whilem
Podobné módní zboží