Béžové boty na podpatku s mašlí na špičce Tamaris

Béžové boty na podpatku s mašlí na špičce Tamaris

"Dejte dívce ty správné boty a ona si dokáže podmanit svět!" Marilyn MonroePodmaňte si svět v těchto elegantních béžových lodičkách!Lehce zakulacenou špičku zdobí jemně nařasený detail s perličkami. Podpatek je "tak akorát", aby opticky prodloužil nožky a vy jste na nich pobíhala v klidu celý den, aniž by vás bolely chodidla. Zkrátka Tamaris umí!Materiál: vnější - syntetikavnitřní - textil, syntetikapodrážka - syntetikaVýška podpatku: 9,5 cmJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 65853

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na podpatku,, béžové lodičky, dámské, elegantní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Béžové boty na podpatku s mašlí na špičce Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vnější - syntetika, vnitřní - textil, syntetika, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 105 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Béžové boty na podpatku s mašlí na špičce Tamaris - ŽENY, Boty, na podpatku,, béžové lodičky,  dámské,  elegantní,
Béžové boty na podpatku s mašlí na špičce Tamaris
Podobné módní zboží