Béžové kožené mokasíny Tamaris se střapcem

Béžové kožené mokasíny Tamaris se střapcem

Jaro je pomalu, ale jistě za dveřmi!Je váš botník dostatečně připravený na tohle rozkvetlé období? Pokud ne, přinášíme vám novou kolekci botiček od Tamaris!Hoďte ponožky hluboko na dně prádelníčku a vyjděte si v pohodlných mokasínách! Kožené mokasíny mají semišový vzhled a zdobí je střapce s kovovým detailem.Značka Tamaris používá výhradně kvalitní materiály. Dbá na to, aby boty vypadaly nejen stylově, ale aby byly praktické a pro naše nohy pohodlné.Materiál: vnější: kůževnitřní: syntetika a textilpodrážka: syntetikaJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 46231

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, boty, dámské, elegantní, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Béžové kožené mokasíny Tamaris se střapcem" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno?

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 52 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Béžové kožené mokasíny Tamaris se střapcem - ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, boty,  dámské,  elegantní,  k
Béžové kožené mokasíny Tamaris se střapcem
Podobné módní zboží