Béžové šněrovací zimní boty Crosby

Béžové šněrovací zimní boty Crosby

Zavazuj, šněruj, utahuj!Pokud na zimu upřednostňujete šněrovací boty před kozačkami, doporučujeme tyto botky značky Crosby!Díky šněrování je můžete pořádně utáhnout, takže do nich nenafouká, což si můžete posichrovat ještě tím, že do nich zastrčítě kalhoty.Díky vlněnému vnitřku by vám mělo být pěkně teplo a díky protiskluzové podrážce byste je  měly v zimě na rukou na nohou nosit!A třešnička na dortu? Béžová barva je letos v krzu!Materiál: Vnější: Semiš- Nubuk               Vnitřní: VlnaDoporučená péče: Nemyjte vodou, ale speciálními přípravky na semiš, protože po omytí vodou by semišový vlas ztvrdl.

Kód zboží: 44365

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, dámské boty, kotníčkové boty, podzim,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Béžové šněrovací zimní boty Crosby" je Crosby. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Crosby, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : Vnější: Semiš- Nubuk,                Vnitřní: Vlna, Doporučená péčeNemyjte vodou, ale speciálními přípravky na semiš, protože po omytí vodou by semišový vlas ztvrdl.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 52 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 599 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Béžové šněrovací zimní boty Crosby - ŽENY, Boty, kotníkové,, dámské boty,  kotníčkové boty,  podzim,
Béžové šněrovací zimní boty Crosby
Podobné módní zboží