Béžový batoh Matt & Nat Peltola

Béžový batoh Matt  & Nat Peltola

Značka Matt & Nat produkuje tzv. veganskou módu. Co to znamená? Ve zpracování materiálů je ohleduplná k přírodě a všemu živému. Vůbec tedy nepoužívá zvířecí kůži a snaží se z co největší části pracovat s recyklovanými materiály. Podšívky všech kousků jsou například vyrobené ze 100% recyklovaných plastových lahví. S touto značkou si tedy můžete užít bytelnou kvalitu s dobrým pocitem, že chráníte přírodu.

Tenhle batoh boří všechny mýty o tom, že batohy jsou jen pro sportovce nebo děti do školy. Batoh totiž může být i elegantní a právě takové batohy jsou teď v módě. Tak si neničte záda a kabelku nechte chvíli odpočívat.Béžový batoh Matt & Nat Peltola se zapíná na zip má uvnitř malou kapsu na drobnosti a kapsičku na mobil. Z vnější strany je vpředu další kapsa na zip. Má nastavitelné popruhy, je kvalitně zpracovaný a dobře drží tvar.Batoh oceníte nejenom pro nadčasový design, ale také pro jeho praktickou stránku. Do batohu se hravě vejde rozměr hravě ve formát A4. Při výrobě se nepoužívá kůže ze zvířat, ale pouze materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí.Matt & Nat není jen obyčejná kabelka, je to důkaz, že milujete svět kolem sebe.Materiál: batoh - 100% PUpodšívka - 100% recyklované plastové lahveRozměry: 32 x 40 x 16 cm

Kód zboží: 81097

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, batohy,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Béžový batoh Matt & Nat Peltola" je Matt & Nat. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matt & Nat, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , batoh - 100% PU, podšívka - 100% recyklované plastové lahve

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 27 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 459 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Béžový batoh Matt  & Nat Peltola - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, batohy,, |,
Béžový batoh Matt & Nat Peltola
Podobné módní zboží