Béžový plechový hrnek Home Front Tea Rations

Béžový plechový hrnek Home Front Tea Rations

Ukažte svůj vkus tradičním "plecháčem".Samozřejmě mluvíme o klasickém modelu plechového hrnku Tea Rations od značky Home Front, jehož předka si někteří jedinci ještě mohou pamatovat z vojny nebo dětského tábora.Klasický tvar s neobvyklým designem dodá vašemu rannímu čaji na originalitě. Ať už doma, v práci nebo na fesťáku, schytáte nejednu pochvalu.Materiál: plechRozměry: 9 x 9 cmObjem: 550 mlNevkládat do myčky a do mikrovlnné trouby!

Kód zboží: 115767

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, do práce, domů, hrneček, h

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Béžový plechový hrnek Home Front Tea Rations" je Home Front. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Home Front, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : plech

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 74 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 259 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Béžový plechový hrnek Home Front Tea Rations - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, do práce,  domů,  hrneček,  h
Béžový plechový hrnek Home Front Tea Rations
Podobné módní zboží