Bílá svíčka Alusi Ava

Bílá svíčka Alusi Ava

Pohled na hořící svíčku se stane opravdovým zážitkem.

Netradičně tvarovaná svíčka Alusi vypadá krásně, ať už je zapálená, anebo ne. Knot má zabudovaný v celém těle, takže při postupném prohořívání se plynule střídá počet plamínků.

Svíčka vám přijde ve funkčním designovém balení, díky kterému je při přepravě v naprostém bezpečí. Součástí balení je také speciální nehořlavá podložka.

Svíčky Alusi jsou navrhovány v Německu a vyráběny v Kanadě. Jsou šetrné k životnímu prostředí, knoty jsou bez olova a zinku a použitý vosk podléhá přirozenému rozkladu.

Výška svíčky: 25,5 cm

Doba hoření: cca 8 hodin

Svíčka je neparfémovaná.

Kód zboží: 56253

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Vonné svíčky a tyčinky,, jaro, neparfémovaná svíčka, podzim,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílá svíčka Alusi Ava" je Alusi. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Alusi, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 122 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 179 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílá svíčka Alusi Ava - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Vonné svíčky a tyčinky,, jaro,  neparfémovaná svíčka,  podzim,
Bílá svíčka Alusi Ava
Podobné módní zboží