Bílá svíčka Alusi Livia Grande

Bílá svíčka Alusi Livia Grande

Pohled na hořící svíčku se stane opravdovým zážitkem.

Netradiční svíčka Alusi v organickém tvaru znázorňujícím list vypadá krásně, ať už je zapálená, anebo ne. Knot má zabudovaný v celém těle, takže při postupném prohořívání se plynule střídá počet plamínků.

Svíčka vám přijde ve funkčním designovém balení, díky kterému je při přepravě v naprostém bezpečí. Součástí balení je také speciální nehořlavá podložka.

Svíčky Alusi jsou navrhovány v Německu a vyráběny v Kanadě. Jsou šetrné k životnímu prostředí, knoty jsou bez olova a zinku a použitý vosk podléhá přirozenému rozkladu.

Výška svíčky: 25 cm

Doba hoření: cca 7 hodin

Svíčka je neparfémovaná.

Kód zboží: 56251

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Vonné svíčky a tyčinky,, jaro, neparfémovaná svíčka, podzim,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílá svíčka Alusi Livia Grande" je Alusi. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Alusi, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 100 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 179 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílá svíčka Alusi Livia Grande - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Vonné svíčky a tyčinky,, jaro,  neparfémovaná svíčka,  podzim,
Bílá svíčka Alusi Livia Grande
Podobné módní zboží