Bílá svíčka Alusi Saba Grande

Bílá svíčka Alusi Saba Grande

Pohled na hořící svíčku se stane opravdovým zážitkem.

Netradičně tvarovaná svíčka Alusi vypadá krásně, ať už je zapálená, anebo ne. Knot má zabudovaný v celém těle, takže jakmile prohoří horní špička, knoty se rozdělí a ze dvou plamínků budou rázem tři.

Svíčka vám přijde ve funkčním designovém balení, díky kterému je při přepravě v naprostém bezpečí. Součástí balení je také speciální nehořlavá podložka.

Svíčky Alusi jsou navrhovány v Německu a vyráběny v Kanadě. Jsou šetrné k životnímu prostředí, knoty jsou bez olova a zinku a použitý vosk podléhá přirozenému rozkladu.

Výška svíčky: 25 cm

Doba hoření: cca 13 hodin

Svíčka je neparfémovaná.

Kód zboží: 56248

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Vonné svíčky a tyčinky,, jaro, neparfémovaná svíčka, podzim,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílá svíčka Alusi Saba Grande" je Alusi. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Alusi, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 80 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 179 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílá svíčka Alusi Saba Grande - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Vonné svíčky a tyčinky,, jaro,  neparfémovaná svíčka,  podzim,
Bílá svíčka Alusi Saba Grande
Podobné módní zboží