Bílé dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer

Bílé dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer

Sebevíc krásný outfit mohou zkazit nevhodné boty.Proto je dobré o nich přemýšlet se stejnou důležitostí, jako třeba o šatech nebo kabelce.Nizozemská značka Bullboxer si je toho vědoma. V bílých kožených teniskách s hadím vzorem a lakovaným povrchem rozhodně nešlápnete vedle, ať už vaše cesta povede kamkoli.Vyšší podrážka svádí k tomu jít si v nich zaběhat ven, ale po designové stránce se hodí i do města. Záleží už jen na vás, čemu dáte přednost.Postranní zip je skvělou designovou záležitostí.

Materiál: vnější - pravá kůže, syntetika vnitřní - pravá kůže, textil podrážka - syntetika

Rozměry: výška podrážky - 3 cm

Kód zboží: 89700

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, tenisky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer" je Bullboxer. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bullboxer, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - pravá kůže, syntetika, vnitřní - pravá kůže, textil, podrážka - syntetika Rozměry, výška podrážky - 3 cm Kód zboží: 89700

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 61 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer - ŽENY, Boty, tenisky,, |,
Bílé dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer
Podobné módní zboží