Bílé dámské tílko se stříbrnými hvězdičkami ZOOT Originál

Bílé dámské tílko se stříbrnými hvězdičkami ZOOT Originál

Není všechno zlato, co se třpytí. Ale tohle tílko není ten případ!Materiál trička i potisk jsou přímo hvězdné kvality a navíc jej pro vás s láskou vymysleli v ZOOT Originál.Tílko je z kvalitní česané bavlny. Čím se tahle bavlnka liší? Především v jejím zpracování - češe se a češe, dokud nezůstane jen ta nejkvalitnější.Navíc byl tento kousek vyroben ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation).Materiál: 100% česaná bavlnaRozměry pro velikost M:délka - 70 cmramena - 38 cmPraní: 40 °C (naruby)

Kód zboží: 100671

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, tílka,, bílé tílko, hvězdy, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé dámské tílko se stříbrnými hvězdičkami ZOOT Originál" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? trička i potisk jsou přímo hvězdné kvality a navíc jej pro vás s láskou vymysleli v ZOOT Originál.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 76 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé dámské tílko se stříbrnými hvězdičkami ZOOT Originál - ŽENY, Topy, trička, košile, tílka,, bílé tílko,  hvězdy,  jaro,
Bílé dámské tílko se stříbrnými hvězdičkami ZOOT Originál
Podobné módní zboží