Bílé dámské tričko s mořským koníkem ZOOT Originál Koník

Bílé dámské tričko s mořským koníkem ZOOT Originál Koník

Mořský koník symbolizuje podle mytologie harmonii a pohodu. Nevíme jak vy, ale my v z něj cítíme léto a prázdniny. A těch není nikdy dost! Tričko je ušité z luxusní česané organické bavlny, která se na těle nosí jako balzám.  Rozměry vel. M: délka - 65 cmMateriál: 100% organická bavlnaPraní: 30°  Triko bylo ušité za férových podmínek (FWF) a nese nejvyšší certifikát kvality organické bavlny GOTS.

Kód zboží: 116682

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské, fair wear, GOTS, j

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé dámské tričko s mořským koníkem ZOOT Originál Koník" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% organická bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 60 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé dámské tričko s mořským koníkem ZOOT Originál Koník - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské,  fair wear,  GOTS,  j
Bílé dámské tričko s mořským koníkem ZOOT Originál Koník
Podobné módní zboží