Bílé dámské tričko s puntíky ZOOT Originál

Bílé dámské tričko s puntíky ZOOT Originál

Ještě pár a bude z vás dalmatin!A to je rozhodně dobrá věc! Pamatujete na 101 dalmatinů? Kdo by té rozkošnosti odolal.Bílé tričko ZOOT Originál je díky vysokému obsahu bio bavlny túúúze příjemné na těle.Materiál: 100% bio bavlnaRozměry pro vel. S:délka - cca 60 cmšířka - cca 60 cmStřih trička je záměrně volný a široký. Pokud se ale rozhodujete mezi dvěma velikostmi, doporučujeme přeci jenom rozhodnout se pro tu menší. 

Kód zboží: 54993

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské, jaro, léto, oversi

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé dámské tričko s puntíky ZOOT Originál" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 56 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé dámské tričko s puntíky ZOOT Originál - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské,  jaro,  léto,  oversi
Bílé dámské tričko s puntíky ZOOT Originál
Podobné módní zboží