Bílé dámské tričko ZOOT Originál Neflákej se a pádluj

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Neflákej se a pádluj

Už se nemůžete dočkat každoroční dovolené na vodě? Až si kluci večer zvýší hladinky alkoholu v krvi a ráno nebudou schopni ani sbalit stan? A následně půlku trasy oddřete vy na háčku, zatímco on bude udržovat tu zmíněnou hladinku a udávat vám pokyny, jak loď ovládat. ZOOT Originál moc dobře ví, jak to na vodě chodí a tričko s vtipným nákresem to jen dokumentujete. Tak v jakém jiném triku letos na vodu? Materiál: 100 % organická bavlna Rozměry pro velikost M: šířka - 42 cm délka - 66 cm Praní: 30 °C Vyrobeno za férových podmínek!

Kód zboží: 114123

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské, jaro, léto, na vod

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé dámské tričko ZOOT Originál Neflákej se a pádluj" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100 % organická bavlna, , Rozměry pro velikost M:, šířka - 42 cm, délka - 66 cm, , Praní: 30 °C, , Vyrobeno za férových podmínek!

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 56 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Neflákej se a pádluj - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské,  jaro,  léto,  na vod
Bílé dámské tričko ZOOT Originál Neflákej se a pádluj
Podobné módní zboží