Bílé dětské tričko ZOOT Signal Ring Ging Bling

Bílé dětské tričko ZOOT Signal Ring Ging Bling

A budiž světlo.Ve dnech 16. – 19. října 2014 odstartuje druhý ročník SIGNAL festivalu, který rozzáří ulice Prahy. Pokochat se budete moci videomappingovými projekcemi na fasádách významných budov nebo interaktivními světelnými instalacemi. Program a všechny zajímavosti najdete přímo tady. Bílé dětské tričko ZOOT Signal Ring Ging Bling má barevný potisk a je vyrobené z kvalitní organické bavlny, která je šetrná k přírodě, a bude šetrná i k pokožce vašeho dítěte. Materiál: 100% organická bavlna neboli bio-bavlnaDoporučeno prát na 30 °C.

Rozměry pro vel. pro děti ve věku 5-6 let:délka - 50 cmšířka - 35 cm

Kód zboží: 56387

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Děti,, pro děti, Signal Festival , tričko,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé dětské tričko ZOOT Signal Ring Ging Bling" je Signal. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Signal, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% organická bavlna neboli bio-bavlna, Doporučeno prát na 30 °C. Rozměry pro vel. pro děti ve věku 5-6 let:, délka - 50 cm, šířka - 35 cm Kód zboží:

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 84 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé dětské tričko ZOOT Signal Ring Ging Bling - BYDLENÍ A DESIGN, Děti,, pro děti,  Signal Festival ,  tričko,
Bílé dětské tričko ZOOT Signal Ring Ging Bling
Podobné módní zboží