Bílé pánské tričko s potiskem ZOOT Živá ulice Krýgl

Bílé pánské tričko s potiskem ZOOT Živá ulice Krýgl

Když se řekne Česká republika, 99% světa si představí Československo a 100% orosený půllitr s oním božským chmelovým mokem. Místo, které nás pivem proslavilo je bezesporu Plzeň. A to není zdaleka jediné, co umí místní skvěle ukuchtit!

Koncerty, výstavy, divadla, workshopy, čtení, Festival polévky a v neposlední řadě móda! To vše si můžou Plzeňáci každoročně užívat díky tradičnímu městskému festivalu Živá ulice.

Křídově bílé bavlněné triko má na lícní straně hrdě natištěné, za koho kope. Zátylek je označkovaný speciální kolaborací. Fanděte s námi Pilsen Yankees!

Materiál: 100% bavlna

Rozměry vel. L:délka - 71 cmšířka - 50 cm

Dopručeno prát na 40°.

Kód zboží: 53316

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro, léto, pánské, podzim

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé pánské tričko s potiskem ZOOT Živá ulice Krýgl" je Živá ulice. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Živá ulice, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna Rozměry vel. L:, délka - 71 cm, šířka - 50 cm Dopručeno prát na 40°. Kód zboží: 53316 Objevte

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 186 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 249 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé pánské tričko s potiskem ZOOT Živá ulice Krýgl - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, jaro,  léto,  pánské,  podzim
Bílé pánské tričko s potiskem ZOOT Živá ulice Krýgl
Podobné módní zboží