Bílé pánské triko ZOOT Lokál Váhy

Bílé pánské triko ZOOT Lokál Váhy

Jste čestný, milý a dobrosrdečný. V životě usilujete o harmonii, soulad a rovnováhu. Máte smysl pro spravedlnost a férovou hru. Vše, co děláte, si prvně dvakrát promyslíte. Našel jste se? Tak to se najdete i v tomto tričku!

Trička s originální grafikou souhvězdí váhy navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Doporučeno prát při 30 °C.

Rozměry velikost L:šířka ramen – 45,5 cmšířka hrudníku – 52,5 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm

Tričko odpovídá klasickému evropskému číslování.

Kód zboží: 55122

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, originální, pánské, potisk,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé pánské triko ZOOT Lokál Váhy" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bio bavlna Doporučeno prát při 30 °C. Rozměry velikost L:, šířka ramen – 45,5 cm, šířka hrudníku – 52,5 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm Tričko odpovídá klas

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 66 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé pánské triko ZOOT Lokál Váhy - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, originální,  pánské,  potisk,
Bílé pánské triko ZOOT Lokál Váhy
Podobné módní zboží