Bílé pánské triko ZOOT Lokál Vodnář

Bílé pánské triko ZOOT Lokál Vodnář

Jste idealista, máte originální nápady, jste bystrý a vždy o krok napřed. Milujete svobodu a rád plavete proti proudu. Nesnášíte pokrytectví a upřímné přátelství má pro vás tu nejvyšší hodnotu. Poznáváte se? No ano, vždyť jste VODNÁŘ!

Trička s originální grafikou souhvězdí vodnáře navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlnaRozměry velikost L:šířka ramen – 45,5 cmšířka hrudníku – 52,5 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 74 cm

Praní: 30 °CTričko odpovídá klasickému evropskému číslování.

Kód zboží: 79414

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, bílé triko, horoskop, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé pánské triko ZOOT Lokál Vodnář" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 90 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé pánské triko ZOOT Lokál Vodnář - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, bílé triko,  horoskop,  jaro,
Bílé pánské triko ZOOT Lokál Vodnář
Podobné módní zboží