Bílé pánské triko ZOOT Originál Relationship

Bílé pánské triko ZOOT Originál Relationship

Vážný partnerský vztah není pro každého. Někteří vyznávají volný život bez závazků. Pokud mezi tyto lidi patříte, demonstrujte to pomocí trika Relationship a na první pohled bude vše jasné.

Triko má volný střih a je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny, na zadní straně je drobný nápis ZOOT. Materiál: 100% bavlna Doporučeno prát naruby při 40°C.

Triko je potištěné kvalitním sítotiskem.Pokud si nejste jistí svojí velikostí, doporučujeme tričko kupovat o velikost menší.

Kód zboží: 41290

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, domov, festival, jaro, lét

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé pánské triko ZOOT Originál Relationship" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna, Doporučeno prát naruby při 40°C. Triko je potištěné kvalitním sítotiskem.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 55 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé pánské triko ZOOT Originál Relationship - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, domov,  festival,  jaro,  lét
Bílé pánské triko ZOOT Originál Relationship
Podobné módní zboží