Bílé pánské triko ZOOT Originál Sex on the Beach

Bílé pánské triko ZOOT Originál Sex on the Beach

Sex na pláži je legendární ve všech podobách. A samozřejmě i v té tekuté...

Fráze "udělej mi to zezadu" získává s tímhle trikem úplně nový rozměr – stačí, když o to slušně poprosíte barmanku v klubu nebo někoho z přátel na domácí pařbě. Úspěch zaručen.

Materiál: 100% bavlna

Praní: 40°C

Triko je z obou stran potištěné kvalitním sítotiskem, před žehlením ho ale obraťte naruby.

Víte, jak vznikl koktejl Sex on the Beach?Psal se rok 1987 a na floridský trh vstoupil nový broskvový likér. Aby distributor podpořil jeho prodej, vyhlásil soutěž: bar, který o jarních prázdninách prodá nejvíc likéru, vyhraje 1 000 dolarů, jeho nejúspěšnější barman pak 100 dolarů.

Mladý barman Ted Pizio, který pracoval v baru Confetti's ve Fort Lauderdale, smíchal likér s vodkou, pomerančovým džusem a grenadinou. Lidem tenhle nový koktejl okamžitě zachutnal a začali se vyptávat na jeho název, který ale ještě neexistoval. Ted se zamyslel, jaké jsou vlastně hlavní důvody, proč tolik lidí jezdí na jarní prázdniny právě do Fort Lauderdale – pláž a sex. A tak vyhrkl "Sex on the Beach!" a název snad vůbec nejslavnějšího koktejlu byl na světě.

Kód zboží: 52608

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, bavlněné triko, drink, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé pánské triko ZOOT Originál Sex on the Beach" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna Praní: 40°C Triko je z obou stran potištěné kvalitním sítotiskem, před žehlením ho ale obraťte naruby. Víte, jak vznikl koktejl Sex on the Beach?, Psal se rok 1987 a na f

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 57 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé pánské triko ZOOT Originál Sex on the Beach - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, bavlněné triko,  drink,  jaro,
Bílé pánské triko ZOOT Originál Sex on the Beach
Podobné módní zboží