Bílé unisex triko and quot;korzet and quot; od Pavla Berkyho

Bílé unisex triko  and quot;korzet and quot; od Pavla Berkyho

Předsudky, stejně jako korzet, lidi svazují. 

Triko s motivem korzetu naopak osvobozuje. 

Tato trika dělají DOBRO a zároveň vyjadřují RESPEKT - respekt k jednotlivci, k odlišnostem a k původní designérské tvorbě. Nic než názor. A styl!

Zisk z prodeje věnujeme organizaci Romea o.s., s níž Pavel Berky spolupracuje na projektu ROMA mentor (více v sekci DOBRO). Romea o.s. se aktivně zasazuje o to, aby se česká společnost stále nerozdělovala na MY a ONI. Její online zpravodajství je významným hlasem romské menšiny, kromě toho realizuje celou řadu vzdělávacích a kulturních projektů, na lokální i celorepublikové úrovni.

Originální triko navrhl Pavel Berky, držitel ocenění Top style designer 2012 a výrazný talent současné české módní scény. Triko je součástí jeho letošní kolekce F64.0, kterou představil na Prague Fashion Weekendu 2013.  

Hrdým nošením tohoto trika vysíláte do světa zprávu, že moc dobře víte, proč ho na sobě máte. Vybočíte z davu a vyvoláte nejednu otázku ve svém okolí. A to chceme.  *Trika vydáváme v limitované edici, takže s nákupem neváhejte a buďte si jistí, že v něm nepotkáte kdekoho. *Více o celé spolupráci s Pavlem Berkym se dozvíte na stránkách DOBRA.

*Jako všechna "dobrá" trika je vyrobené z organické bavlny a potištěné ekologickými barvami. 

POZOR: Na trika nelze uplatňovat Zootí kupóny Rozměry vel. L: šířka zad - 52cmdélka - 70 cmPraní: ručníMateriál: organická bavlna

Kód zboží: 41323

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílé unisex triko and quot;korzet and quot; od Pavla Berkyho" je Pavel Berky. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Pavel Berky, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : organická bavlna Kód zboží: 41323 Galerie produktu: Z

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 41 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílé unisex triko  and quot;korzet and quot; od Pavla Berkyho - MUŽI, DOBRO. kolekce, Trička,, |,
Bílé unisex triko and quot;korzet and quot; od Pavla Berkyho
Podobné módní zboží