Bílo-černý velký deštník se zebřím vzorem Little Marcel Pamela

Bílo-černý velký deštník se zebřím vzorem Little Marcel Pamela

Otevřete jedno oko a když vidíte oblohu, raději ho opět zavřete. Za chvíli vám to nedá a jdete se vážně přesvědčit, jestli opravdu musíte vstát do deštivého rána. Pak si ovšem vzpomenete na váš úžasný deštník od Little Marcel a hned vás přejde pochmurná nálada!Perfektní bílo-černý deštník se zebřím vzorem je naprostá senzace nejen do šedého ponurého dne!Je velice stylový a perfektně doladí outfit.Materiál: polyesterRozměry:délka deštníku - 125 cmprůměr při otevření - 105 cmKaždý kus je originál. Je tedy možné, že váš kousek nebude stejný jako na fotce, ale zároveň ten punc a garance jedinečnosti je nepřekonatelně skvělý pocit!

Kód zboží: 90672

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, Deštníky,, černý, dámský, deštník, do

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílo-černý velký deštník se zebřím vzorem Little Marcel Pamela" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 183 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílo-černý velký deštník se zebřím vzorem Little Marcel Pamela - ŽENY, Doplňky, Deštníky,, černý,  dámský,  deštník,  do
Bílo-černý velký deštník se zebřím vzorem Little Marcel Pamela
Podobné módní zboží