Bílo-červené vzorované boty na podpatku s mašlí Ruby Shoo Millie

Bílo-červené vzorované boty na podpatku s mašlí Ruby Shoo Millie

Bude to láska na první obutí. S botami od londýnské značky Ruby Shoo to ani jinak nebývá. Z jejích kousků dýchá sofistikovanost, elegance a originalita.Podpořte svůj outfit na rande, v němž nesmí chybět barvy lásky a roztomilé vzory. Červené botky se vzorem a puntíkovanou mašlí zkrášlí vaše nohy natolik, že se ohlédne nejeden muž.Zesílená výstelka a tvrdší špička = Maximální pohodlí, až je z vás budou muset sundat násilím.

Podpatek má 9 cm - tak akorát na to, aby vám prodloužil nožky a vy jste byla ještě více sexy!

Materiál: textil a syntetika

Kód zboží: 87954

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na podpatku,, dámské, elegantní, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílo-červené vzorované boty na podpatku s mašlí Ruby Shoo Millie" je Ruby Shoo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ruby Shoo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? textil a syntetika Kód zboží: 87954 Objevte více boty

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 639 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílo-červené vzorované boty na podpatku s mašlí Ruby Shoo Millie - ŽENY, Boty, na podpatku,, dámské,  elegantní,  kvalitní,
Bílo-červené vzorované boty na podpatku s mašlí Ruby Shoo Millie
Podobné módní zboží