Bílo-hnědá pruhovaná nákupní taška Herschel Market XL

Bílo-hnědá pruhovaná nákupní taška Herschel Market XL

Hoďte si styl přes rameno i při nákupu!A věřte, že s touhle nákupní taškou od značky Herschel vám zásoby dlouhou dobu vydrží! Vemte si ji s sebou na dovolenou a uvidíte, že nebudete hladovět díky množství zásob ani na jejím konci.

Uvnitř tašky je spousta prostoru a je uzavíratelná na světle hnědý popruh na cvoček, šikovně schovaný pod falešnou přezkou. Ucha jsou dlouhá akorát tak přes rameno a v modré barvě, která celou tašku šmrncovně doplňuje. Uvidíte, jak si s ní budete vesele vykračovat s plnými zásobami vašich přání uvnitř.

Rozměry: taška - 36 x 42 x 9 cmdélka ucha  - cca 70 cm

Materiál: 100 % polyesterlišty - kůžeObjem: 22 l

Kód zboží: 71395

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, dámské, hnědá, jaro, kvali

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílo-hnědá pruhovaná nákupní taška Herschel Market XL" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100 % polyester, lišty - kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 96 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílo-hnědá pruhovaná nákupní taška Herschel Market XL - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, dámské,  hnědá,  jaro,  kvali
Bílo-hnědá pruhovaná nákupní taška Herschel Market XL
Podobné módní zboží