Bílo-modré pánské triko Voi Jeans Glenwood

Bílo-modré pánské triko Voi Jeans Glenwood

Značka Voi Jeans původně vznikla jako výrobce džínů. Díky velké popularitě se pak její portfolio produktů rychle rozšířilo, takže se dnes můžete do Voi Jeans obléct od hlavy až k patě, což určitě stojí za to. I tak každodenní věc, jako je jednoduché triko, se dá udělat originálně. Důkazem toho je tohle triko Glenwood, které zaujme hlavně díky kontrastní kapsičce s vyšitým logem. Materiál: 100% bavlna Rozměry pro velikost L: délka - 71 cm šířka v ramenou - 44 cm Praní: 40°C Velikosti značky Voi Jeans odpovídají klasickému evropskému číslování, takže můžete směle objednat svoji velikost.

Kód zboží: 54027

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, elegantní, jaro, kapsička,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílo-modré pánské triko Voi Jeans Glenwood" je Voi Jeans. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Voi Jeans, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna, , Rozměry pro velikost L:, délka - 71 cm, šířka v ramenou - 44 cm, , Praní40°C, , Velikosti značky Voi Jeans odpovídají klasickému evr

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 82 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 869 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílo-modré pánské triko Voi Jeans Glenwood - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, elegantní,  jaro,  kapsička,
Bílo-modré pánské triko Voi Jeans Glenwood
Podobné módní zboží