Bílý ciferník O clock s čísly

Bílý ciferník O clock s čísly

Kreativní hodinky od italské značky O clock, které vám zajistí štítek módního znalce. Recept je jednoduchý - vyberte ciferník, k němu pásek a ukuchtěte si svoje osobité hodinky.Přehledný ciferník s čísly, který se do pásku dá lehce upevnit (viz obrázek), je v univerzální bílé barvě. Materiál: nerez kov, plastCiferník O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu do hloubky 3ATM.Pokud si objednáte pásek i ciferník dohromady, přijdou vám společně s fešáckou úložnou plechovkou.Rozměry: průměr ciferníku - 3,2 cm

Kód zboží: 32345

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, hodinky,, ciferník, dámské, elegantní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Bílý ciferník O clock s čísly" je O clock. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky O clock, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : nerez kov, plast, , Ciferník O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu do hloubky 3ATM.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 67 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 169 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Bílý ciferník O clock s čísly - ŽENY, Hodinky a šperky, hodinky,, ciferník,  dámské,  elegantní,
Bílý ciferník O clock s čísly
Podobné módní zboží